Фото: У Житомирській області відкрили сучасний біотехнологічний ліцей

2422

У Житомирській області завершено реконструкцію школи у селі Радовель Олевського району. Тепер це сучасний біотехнологічний ліцей, що працює за стандартами Нової української школи та Нового освітнього простору.

Навчальний заклад є гарним прикладом впровадженням мультимедійних засобів навчання – 26 інтерактивних панелей працює для близько 230 учнів. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ДАБІ.

Крім цього, енергоефективність будівлі відповідає найвищому рівню, а світлове оснащення базується на системі LED, що забезпечує комфортне денне світло в кабінетах і коридорах.

  • Важливою частиною навчального процесу в ліцеї є впровадження інклюзивної освіти. Тому 4-поверхова будівля площею майже 5 тис. м² максимально адаптована для дітей з особливими освітніми потребами – влаштовані пандуси, безпечний малошумний ліфт, що, до того ж, виробляє електроенергію.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.