Двоє чернівецьких учнів здобули золоту та дві бронзові медалі на міжнародній конференції молодих вчених у Сербії

1524

Двоє учнів з Чернівців здобули 3 медалі – золоту та дві бронзові – на XXV Міжнародній конференції молодих вчених “ICYS-2018”, яка проходила в м. Белграді (Сербія).

Загалом у змаганнях взяли участь близько 190 учасників з 32 країн світу, які презентували проекти з фізики, математики, інформатики та екології. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу МОН.

Чернівецьку команду представляли Тарас Кузик та Максим Ліщинський, які нині навчаються у Чернівецькому ліцеї №1. Підготовкою учнів займався переможець Global Teacher Prize Ukraine 2017 Пауль Пшенічка.

  • Тарас Кузик виборов золоту медаль за постер і бронзову –  за презентацію наукової роботи в секції “Фізика”. Хлопець розробив нові способи розділення матеріалів завдяки різній поведінці на поверхні води. Результати досліджень вже зараз можна використовувати на практиці: при обробці мінералів, очищенні стічних вод тощо.

    Ще одну “бронзу” за дослідження з інженерії отримав  Максим Ліщинський. Він презентував спрощену модель будови сонячних концентраторів, що дозволяє зменшити витрати на їх виготовлення.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.