Нацгвардійці які охороняють Запорізьку АЕС вдосконалили свою майстерність (фото)

4174

28 вересня у військовій частині 3042, що займається охороною Запорізької АЕС, пройшли планові тактико-спеціальні навчання.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Метою проведення даних навчань є перевірка здатності військовослужбовців військової частини виконувати завдання за призначенням, а саме діяти в разі вчинення диверсії та виникнення кризової ситуації на об’єкті в наслідок дій внутрішнього правопорушника.

  • За короткий час, сили та засоби військової частини були приведенні в готовність до дій за призначенням.

    Під час проведення навчання особлива увага приділялась діям щодо орієнтування на місцевості, спроможності командирів підрозділів швидко приймати доцільні рішення та самостійним діям підрозділів у відриві від пункту постійної дислокації враховуючи швидкі зміни в оперативній обстановці.

    “Особовий склад військової частини в ході проведення тактико-спеціального навчання удосконалив навички у правильності дій з попередження та припинення терористичних проявів. Продемонстровано злагодженість дій у виконанні службово-бойових завдань покладених на військову частину”, – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки командира військової частини 3042 підполковник Юрій Піндак.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.