«Нафтогаз Цифрові технології» витратить на придбання програмного забезпечення та його підтримку 22,7 млн грн

591

ТОВ «САП Україна» виграло тендер ТОВ «Нафтогаз Цифрові технології» на поставку ліцензій на своє програмне забезпечення та його підтримку за 22,7 млн грн (без ПДВ).

Згідно з повідомленням компанії в Prozorro, 497 ліцензій на програмне забезпечення SAP будуть поставлені до 1 жовтня 2018 року, а підтримка надається до 31 грудня 2019 року, передає Інтерфакс-Україна.

У торгах також взяли участь «дочка» Itelligence International Business Service Holding Gmbh (Німеччина) і ТОВ «АГЕЛЕС» (Київ).

  • «Нафтогаз Цифрові технології», 100% «дочка» НАК «Нафтогаз України», створено в липні 2018 року з метою уніфікації IT-інфраструктури підприємств групи «Нафтогаз» і оптимізації управління ліцензіями на програмне забезпечення.

    SAP є найбільшим європейським виробником програмного забезпечення, один зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків. На український ринок компанія вийшла в 1995 році.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.