На розвиток національних природних парків виділять 100 млн грн бюджетних коштів

1060

Бюджетний комітет Верховної Ради підтримав рішення про виділення 100 млн грн на потреби національних природних парків.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Мінекології.

Вперше бюджетом Мінприроди для розвитку національних природних парків передбачено понад 100 млн грн. Рішення про їх виділення ухвалив Уряд і вчора підтримав Бюджетний комітет Верховної Ради, – повідомив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

Він зазначив, що ці кошти будуть витрачені виключно на потреби національних природних парків.

Переконаний, що це хороші новини, адже національні природні парки не могли належно розвиватися через брак фінансування. Голос громад, як і голос Мінприроди та наших нацпарків почуто, – сказав Остап Семерак.

  • Він також уточнив, що кошти, зокрема, будуть спрямовані на фінансування робіт по розробці проекту землеустрою НПП. Наприклад, нацпарку «Голосіївський», до якого входить Біличанський ліс і де громада тривалий час наполягала на винесенні його меж у натурі.

    На сьогодні в Україні існує 49 національних природніх парків. На них держава покладає збереження цінних природних комплексів та підтримання екологічної природної рівноваги в регіонах, проведення науково-дослідної та екологічної освітньо-виховної роботи, створення умов для рекреації.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.