Відео: В Україні за рекордно короткий термін побудували завод з виробництва препаратів крові

8169
 • Перший на території СНД завод з виробництва препаратів крові “БІОФАРМА” був побудований за $42 млн. за рекордно короткий термін – 1,3 роки.

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Нова Країна UA.

  Науково-виробничий комплекс “Біофарма” в місті Біла Церква, спроектований за участю фахівців німецької інжинірингової компанії Linde Engineering. Загальна площа комплексу складає 5 гектарів. До його складу входять: фармацевтичний завод з виробництва лікарських засобів, центр наукових досліджень, розробок і технологій, лабораторний корпус контролю якості ЛЗ, склади сировини і готової продукції, корпус енергосистем. Це єдиний на території СНД виробник препаратів крові.
  Відкриття біофармацевтичного НВК «Біофарма» відбулося 16 червня 2015 року

  Наприкінці 2016 компанія «Біофарма» розпочала будівництво третьої черги НВК – заводу з фракціонування плазми крові. На нових потужностях підприємство вироблятиме Альбумін, Імуноглобулін та Фактор зсідання крові VIII для забезпечення потреб українського ринку. Відкриття нового комплексу заплановано на липень 2018 року.

  Фармацевтичний завод "БІОФАРМА" був побудований за $42 млн. за рекордно короткий термін – 1,3 роки.

  Перший на території СНД завод з виробництва препаратів крові "БІОФАРМА" був побудований за $42 млн. за рекордно короткий термін – 1,3 роки.Науково-виробничий комплекс "Біофарма" в місті Біла Церква, спроектований за участю фахівців німецької інжинірингової компанії Linde Engineering. Загальна площа комплексу складає 5 гектарів. До його складу входять: фармацевтичний завод з виробництва лікарських засобів, центр наукових досліджень, розробок і технологій, лабораторний корпус контролю якості ЛЗ, склади сировини і готової продукції, корпус енергосистем. Це єдиний на території СНД виробник препаратів крові.Відкриття біофармацевтичного НВК «Біофарма» відбулося 16 червня 2015 рокуНаприкінці 2016 компанія «Біофарма» розпочала будівництво третьої черги НВК – заводу з фракціонування плазми крові. На нових потужностях підприємство вироблятиме Альбумін, Імуноглобулін та Фактор зсідання крові VIII для забезпечення потреб українського ринку. Відкриття нового комплексу заплановано на липень 2018 року

  Опубліковано Ukraine Now Неділя, 29 квітня 2018 р.

  Зараз делегація Biopharma перебуває з робочим візитом у країнах Південної Америки. Понад 50 ділових зустрічей заплановані в Аргентині, Чилі, Болівії, Перу та Еквадорі. Після успішного входу на ринки Азії, Близького Сходу та Африки, Biopharma зосередила свою увагу на перспективних ринках Латинської Америки.

  Ми вже маємо досвід роботи і розуміємо експортний потенціал нашої продукції в цьому регіоні. Результати перших зустрічей з місцевими компаніями та керівництвом державних органів регулювання, дають впевненість у швидкій появі наших препаратів на зазначених ринках, – зазначають у департаменті експорту.