Відео: У Харкові відкрили сучасний інститут медицини та біомедичних наук

4510

У заході відкриття інституту взяли участь керівник ХОДА Юлія Світлична та голова представництва Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні Шевкі Аджунер.

Юлія Світлична ознайомилася з можливостями вишу та поспілкувалася з його колективом. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Харківської ОДА.

Сьогодні потрібно використовувати нові можливості й технології в освіті, бути конкурентоздатними, щоб мати довіру абітурієнтів. Сподіваюся, що ще один навчальний заклад, який ми відкриваємо, надасть можливість здобувати якісну освіту, навчатися англійською мовою та підіймати кваліфікаційний рівень у медичній галузі, – сказала Юлія Світлична.

Вона наголосила на великій потребі у медичних кадрах в умовах реформування системи охорони здоров’я України.

Ми розуміємо, що потрібно підвищувати якість послуг та кваліфікацію лікарів. Спеціалісти потрібні ще й у зв’язку з реформою сільської медицини, у рамках якої ми будуватимемо в області нові амбулаторії та створюватимемо умови для надання якісних послуг. Нам потрібні фахові та патріотичні люди, – підкреслила Юлія Світлична.

 • Голова українського представництва ЄБРР, який надаватиме допомогу в розвитку вишу, подякував керівництву області за активне сприяння розбудові вищої освіти в регіоні.

  Відкриття цього чудового закладу доводить, що Харківщина – центр не тільки економічного, але й академічного розвитку України. Це стало можливим завдяки підтримці керівництва області та особисто Юлії Світличної. Ми вдячні за підтримку нашої діяльності в регіоні, – сказав голова представництва ЄБРР в Україні.

  Харківський інститут медицини та біомедичних наук є територіально відокремленим підрозділом Київського медичного університету – одного з найбільших приватних медичних навчальних закладів країни.

  На сьогодні Харківський інститут провадитиме підготовку студентів за спеціальністю «Медицина», в майбутньому планується відкриття інших спеціальностей. Для іноземних громадян та вітчизняних студентів викладання буде проводитись англійською мовою.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.