Українська фармацевтична компанія «Фармак» побудує завод в Республіці Узбекистан

2253

Одна з найбільших фармацевтичних компаній України “Фармак” має намір створити в Узбекистані сучасне виробництво з випуску фармацевтичної продукції.

Переговори про це провели посол Узбекистану в Україні Алішер Абдуаліев і голова ради правління компанії Філя Жебровська, передає Nuz.Uz.

За рахунок залучення прямих інвестицій в розмірі 10 мільйонів доларів буде відкритий фармацевтичний завод по випуску фармацевтичної продукції з високою доданою вартістю. Він розміститься на території фармацевтичної індустріальної зони в Ташкентської області, що дозволить заводу отримати податкові пільги.

Продукція “Фармак”, в асортименті якого більше 200 препаратів, вже експортується в Узбекистан. Виробництво тих же найменувань ліків в республіці знизить залежність країни від імпортного виробництва і створить передумови для зростання фармацевтичного кластера в майбутньому, – заявив Алішер Абдуаліев.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.