У Дніпрі будують новий корпус хірургії в обласній офтальмологічній лікарні

2616

У Дніпрі зводять «з нуля» хірургічний корпус обласної офтальмологічної лікарні. Він відповідатиме світовим стандартам медицини, наголошують фахівці, після відкриття лікарі зможуть проводити щорічно до 40 тисяч операцій.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Дніпропетровської ОДА.

Будівництво розпочалося поруч з лікарнею, що надає весь спектр офтальмологічної допомоги дорослим і дітям Дніпропетровщини. Обласним коштом там зводять восьмиповерховий хірургічний корпус. «Клінікою майбутнього» називає його директор обласної офтальмології Валерій Сердюк.

Виношував проект більше десяти років – сьогодні завдяки ДніпроОДА він втілюється в життя. Хірургічний корпус не матиме рівних в Україні. Усі патології ока лікуватимемо за останніми світовими стандартами, – розказав Валерій Сердюк. – Медицина – галузь, яка постійно рухається вперед. А нові технології вимагають нових умов лікування пацієнтів.

Майже 6 тисяч квадратних метрів – такою буде площа нової будівлі. По-сучасному тут устаткують приймальне відділення, відділення травми й реконструктивної хірургії, анестезіології та реанімації.

 • Операційний блок включатиме сім операційних, дві з яких – лазерні. За проектом, усі вони будуть обладнані унікальною системою вентиляції й стерилізації повітря.

  Надаватимуть тут допомогу і недоношеним немовлятам з вадами зору. Нині з такою патологією направляють на лікування до столиці – незабаром необхідні умови будуть створені й у Дніпропетровській області.

  Крім того, в хірургічному корпусі облаштують аудиторії й конференц-зал на 225 місць, які підключать до єдиної комп’ютерної мережі лікарні. Це дозволить навчати студентів, інтернів і лікарів, проводити онлайн-трансляцію з операційних, сеанси телемедицини та міжнародні вебінари.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.