На Вінниччині завершено будівництво хірургічного корпусу обласної клінічної лікарні ім.Пирогова

1895

У 2017 році завершено першу чергу одного з найбільших та найдовших за часом будівництва довгобудів Вінииччини – хірургічного корпусу обласної клінічної лікарні ім.Пирогова, який було розпочато ще 25 років тому.

На початок  2017 року від початку будівництва було освоєно 181,6 млн. грн. з яких 155,3 млн.грн. було спрямовано з державного бюджету та 26,3 млн.грн. – з обласного бюджету. Для завершення робіт та придбання медичних меблів і обладнання було виділено ще 64,5 млн.грн. з яких 46,9 млн.грн. у вигляді субвенції з державного бюджету та 17,6 млн.грн. з обласного бюджету.

Також, в минулому році проведено відкриті міжнародні торги та, за рахунок цих коштів, придбано медичне обладнання для операційних: столи та хірургічні світильники, електрохірургічні ВЧ-прилади.

 • Закуплені медичні меблі для оснащення палат відділень абдомінальної, судинної хірургії, травматологічного, урологічного відділень. 18 серпня п.р. отримано сертифікат готовності №163172301121 на І пусковий комплекс.

  Площа хірургічного центру складає 22,5 тисячі квадратних метрів, комплекс розрахований на 240 ліжок та 15 операційних залів. У цокольному поверсі буде приймальне відділення. Перший корпус відведено під діагностичний корпус, відділення реанімації, травматології, ортопедії, урології та серцево-судинної хірургії.

  Введення в дію нового хірургічного центру розширило спектр хірургічної допомоги на сучасному рівні та стало гідним центром наукових розробок і втілень їх в лікувальний процес. А найголовніше – це суттєво покращило рівень і комфорт надання хірургічної допомоги.

  Нагадаємо, що впродовж минулого року відбудовувалися та ремонтувалися й інші об’єкти соціального значення: онкодиспансер, театр Садовського(котельня),протитуберкульозний диспансер.

  Відтак, з метою зменшення витрат паливно-енергетичних ресурсів шляхом  застосування альтернативних джерел  опалення,  розроблена проектна документація та протягом останніх років проводились роботи з влаштування електрокотельні Вінницького обласного музично-драматичного театру ім. М. Садовського.

  Вартість робіт згідно з розробленою ПКД складає 7969,4 млн. грн.

  Під час проведення робіт влаштовано котельню потужністю 0,516 Гкал/год  з електричними водогрійними котлами ЕКВК, в яких підігрів теплоносія відбувається в нічний час. Збудовано та облаштовано трансформаторну підстанцію потужністю 2000 кВт, від якої здійснюється живлення електроприймачів театру та котельні.

  На об’єкті освоєно 6912,1 млн.грн., в тому числі 4503,6 млн.грн. з державного бюджету, а 24 березня 2017 року зареєстровано декларацію про готовність об’єкта до експлуатації.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.