«Фармак» має намір у 2018 році збільшити на третину обсяг інвестицій в українські заводи компанії

2242
 • У 2018 році сума інвестицій компанії у вітчизняні заводи збільшиться до 638 млн грн.

  В першу чергу в будівництво нової лінії з виробництва таблеток, яка дозволить компанії збільшити випуск даної лікарської форми в 2 рази – до 3 млрд таблеток на рік. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Delo.ua.

  За минулий рік в розвиток виробничих потужностей твердих лікарських форм було вже інвестовано близько 150 млн грн.

  “Фармак” продовжить розвивати свою біотехнологічна напрямок. На даний момент компанія укомплектувала біотехнологічну лабораторію, яка дозволяє змоделювати процес отримання діючої речовини (основний компонент ліки, який володіє терапевтичними властивостями). Сума інвестицій склала близько 60 млн грн.

  Ми нарощуємо свої компетенції в області біотехнологій і активно працюємо над отриманням власних генно-інженерних білків терапевтичного призначення. Ми плануємо всебічно характеризувати ці речовини, робити з них готові лікарські форми. Проводити доклінічні і клінічні дослідження. Після цього ми зможемо говорити про будівництво промислового біотехнологічного виробництва. Це перспектива п’яти років, не менш, – розповів технічний директор ПАТ” Фармак “, Андрій Гой. Але про які діючі речовини йдеться – в компанії не уточнюють.

  Також компанія буде інвестувати модернізацію виробництва, в обладнання для лабораторій, інформаційні технології. В дослідження і розробку нових ліків “Фармак” планує витратити 290 млн грн.

  ПАТ “Фармак” – український виробник лікарських засобів. Відзначимо, що в компанії працює п’ять лабораторій, власний лабораторно-технологічний комплекс R & D. Але підприємстві в Києві функціонують 19 виробничих ліній.