Дніпровський завод ABM Technology запатенував дентальний імплантат власної розробки

11058
 • Завод ABM Technology у Дніпрі запатентував дентальний імплантат власної розробки Helix, а також два абатмента кутового і прямого типів.

  Моделі були розроблені конструкторським відділом ABM Technology спільно з європейською лабораторією, передає “МОСТ ДНЕПР“.

  Про переваги імплантатів Helix від Bauer`s Implants ТМ розповів співробітник конструкторського бюро заводу Артем Обух.

  Імплантати Helix мають унікальну форму антіротаціонной борозни, яка знижує осьову навантаження і зменшує надлишковий тиск на кістку в процесі установки. Вони зроблені з Titan Grade 4, який забезпечує кращу остеоінтеграцію (тобто приживлення в кістковій тканині).

  На всю довжину імплантату виконана глибоке різьблення, що сприяє гарній первинної фіксації при установці і знижує тиск на кортикальний шар кістки. Також імплантати Helix мають високу гідрофільність, що гарантує достатній приплив крові, – повідомив Артем Обух.

  Крім того, єдина ортопедична конусна платформа 22 ° забезпечує герметичне з’єднання імплантату з абатментом, а згладжена апикальная частина запобігає пошкодженню мембрани Шнайдера.

  У лінійці Helix ми поєднали всі передові досягнення імплантології, – зазначила бренд-менеджер заводу Анастасія Бардасова.

  Абатменти від Bauer`s Implants ТМ пройшли перевірку в європейських лабораторіях. Вони були випробувані динамічним навантажувальним тестом відповідно до міжнародного стандарту ISO 14801 «Dentistry – Fatigue test for endosseous dental implants».

  Наш завод не стоїть на місці. Розвивається конструкторський відділ, який працює спільно з європейськими фахівцями. ABM Technology займається розробкою нових моделей, удосконалює процеси і впроваджує передові технології в області виробництва медичних виробів, щоб випускати тільки якісний продукт, який не поступається європейському, – сказала бренд-менеджер.

  Всі імплантати Bauer`s Implants ТМ випускаються з унікальним ідентифікаційним номером, захисної маркуванням і поставляються в герметичній стерильній упаковці.