Дніпровський шпиталь отримав нове медичне обладнання з Франції

1574
Фотографія взята з сайту http://dniprograd.org/
Фотографію взято з сайту http://dniprograd.org/

18 січня військовий госпіталь Дніпра отримав гуманітарну допомогу з Франції у вигляді хірургічного столу, екрану для перегляду знімків, кардіомонітору і стоматологічного крісла. Про це повідомляє Дніпроград з місця події.

За часи війни на сході дніпровській госпіталь прийняв понад 14 тис. поранених і хворих бійців. Хоча і нещодавно установа перейшла у державну власність держдопомоги поки немає, а, за словами лікарів, деяке обладнання в госпіталі потребує негайного оновлення. Окрім того, нещодавно відбулася активація бойових дій, тому наразі лікарня запрацювала знов у штабному режимі.

«Ми знаємо про потреби госпіталя, тому намагаємося допомагати. Сьогодні це вже третя поставка в цю лікарню. Вартість її становить близько 15 тис. доларів», – говорить координатор гуманітарного проекту Україна-Франція від Дніпропетровської ОДА Коломійцев Олександр.

Наразі у шпиталі лише залишається відкритим питання ліжок і спец обладнання, в яких є гостра потреба.

«Насправді доставлене обладнання має неабияку цінність для нашого госпіталю, адже у зв’язку з умовами, в яких проживають бійці, дуже часто вони до нас потрапляють саме з стоматологічними проблемами», – каже начальник дніпровського військового шпиталю, полковник медичної служби Віктор Кузьменко.

 • Окрім того, відомі випадки поранень бійців у обличчя, зокрема щелепу. Відтепер лікарня має другий стоматологічний стіл, для того щоб лікувати героїв. За словами, Віктора Кузьменко, хірургічний стіл госпіталю потрібен був не менше, адже щодня потрібно робити перев’язку бійцям і набагато краще, це робити на комфортному столі. А доставлений екран для перегляду знімків і кардіомонітор робить лікування у військовому шпиталі більш сучасним і надійним.

  Окрім того, координатор гуманітарного проекту Україна-Франція Олександр Коломійцев додав, що на цьому тижні планується поставка обладнання в лікарню ім. Мечникова. В планах закордонних фондів необхідне переобладнання відділу реанімації. Зокрема відбудеться поставка ліжок, адже хворі там знаходяться на лікуванні саме лежачому стані.

  Автор: Аврелія БЕНКЕТ


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.