Biopharma до кінця 2018 року має намір відкрити чотири плазмацентри

3061

Виробник препаратів крові Biopharma до кінця 2018 року має намір відкрити два плазмацентри в Харкові та один у Дніпрі, також заплановано побудувати центр у Черкасах.

Про це повідомив в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна” президент групи компаній Biopharma Костянтин Єфименко.

Зараз ми займаємося будівництвом двох плазмацентрів у Харкові. Уже взяли в оренду приміщення площею 700 кв. м і плануємо взяти в оренду ще одне приміщення площею 1,5 тис. кв. м. Також маємо намір побудувати ще по одному центру в Дніпрі, де вже орендували приміщення (733 кв. м), і Черкасах. З часом будуватимемо в інших обласних центрах, – сказав він.

К.Єфименко уточнив, що на сьогодні стосовно плазмацентрів у Харкові і Дніпрі затверджено концептуальні проекти, проекти з будівництва, отримано дозволи та розпочато демонтажні роботи.

Плануємо, що в Харкові запустимо перший свій центр восени, в Дніпрі – точно в грудні, – зазначив він.

  • У Biopharma, яка наразі збирає близько 4 тонн плазми крові на місяць, очікують, що відкриття нових плазмацетрів надсть можливість вже у першому кварталі 2019 року збільшити обсяг збору плазми до 20 тонн місяць.

    Ми розраховуємо, що в першому кварталі 2019 року зможемо збільшити обсяг збору уп’ятеро – до 20 тонн щомісяця. Тобто, головне завдання тут у тому, щоб самостійно забезпечити фракціонатор необхідною кількістю якісної плазми – 240-250 тонн. Якщо все буде добре, впораємося з цим завданням до кінця 2018 року, – сказав К. Єфименко.

    Як повідомлялося, в 2018 році Biopharma планує ввести в експлуатацію завод-фракціонатор плазми крові.

    Biopharma входить до десятки найбільших українських виробників лікарських препаратів. Випускає понад 20 імунобіологічних препаратів з донорської крові, препарати, отримані за технологією рекомбінантних ДНК і пробіотики.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.