В Україні зареєстрували двох нових операторів поштового зв’язку

7233

Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері зв’язку та інформатизації, зареєструвала операторів поштового зв’язку Євро Укрпошта і Скай Логістика.

Таке рішення було прийнято на засіданні у вівторок, 2 жовтня. Передає Новое время, з повиланням на Інтерфакс-Україна

Євро Укрпошта надає послуги прийому, обробки, перевезення та доставки поштових відправлень, виконує доручення користувачів щодо поштових переказів на території всієї України.

  • Євро Укрпошта володіє статутним капіталом у 5 тис. грн. і зареєстрована в Чернівцях. Власниками компанії вказані Роман Маковійчук і Олександр Тімуш.

    Крім того, компанія буде займатися поштовими відправленнями в міжнародному напрямку з території країн ЄС, а також країн Близького Сходу: Ізраїль, Туреччина, Єгипет і Сирія.

    Скай Логістика надає послуги прийому, обробки, перевезення та доставки поштових відправлень, виконує доручення користувачів щодо поштових переказів на території всієї України.

    Скай Логістика володіє статутним капіталом у 48 тис. грн. і зареєстрована в Києві. Її засновником вказується фізособа Олексій Гринюк.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.