Укрпошта оголосила тендер на закупівлю послуг міжнародної авіаційної доставки на $3 млн

1540

Укрпошта оголосила тендер на закупівлю послуг міжнародної авіаційної доставки поштових відправлень терміном на рік – з моменту укладення договору до 31 грудня 2019 року.

Про це свідчить тендер в системі електронних держзакупівель ProZorro, передає агентство Інтерфакс-Україна, передає Новое время.

Очікувана вартість закупівлі послуг становить трохи більше ніж $3 млн. Мінімальний крок зниження ціни 0,5% або $15,3 тис.

  • Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 1 листопада 2018 року. Аукціон відбудеться 6 грудня.

    За даними прес-служби Укрпошти, наразі основними постачальниками аналогічних послуг для підприємства є авіакомпанії Міжнародні авіалінії України (МАУ), Lufthansa, KLM і Турецькі Авіалінії.

    Укрпошта входить у сферу управління Міністерства інфраструктури. Крім поштового напряму компанія розвиває також фінансові послуги, торгівлю та іншу комерційну діяльність. Мережа компанії налічує 11,5 тис. відділень по всій Україні. Штат підприємства налічує 76 тис. працівників, з яких 33 тис. – листоноші, 13 тис. – оператори поштового зв’язку.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.