Україну з’єднають ще двома залізничними маршрутами з Польшею

11296
 • Українсько-польська робоча група у жовтні проведе у Львові засідання щодо розширення залізничного сполучення між Україною і Польщею.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Day News.

  Про це домовилися міністри інфраструктури України та Польщі Володимир Омелян та Анджей Адамчик під час зустрічі у Польщі.

  5 вересня Омелян бере участь у XXVIII Економічному форумі та конференції “Європа Карпат” у м. Криниця-Здруй – і в рамках візиту поговорив із польським колегою.

  Омелян підтвердив, що зараз триває робота над двома проектами: відновлення залізничного сполучення за напрямком Перемишль – Мальховіце – Нижанковичі та започаткування регулярного пасажирського залізничного сполучення між Львовом та Любліном.

  Український міністр відзначив інтенсивність і високу результативність українсько-польського діалогу в 2018 році.

  “Ми надзвичайно втішені прогресом, якого досягли на рівні профільних міністерств України і Польщі. Пряме залізничне сполучення між Україною і Польщею, започатковане 2016 року, – приклад успішної реалізації українсько-польських проектів”, – зазначив він.

  “І наразі обидві країни активно працюють над розширенням залізничного сполучення між Україною і Польщею. Я дякую Польщі за активну позицію в цьому питанні і всебічну підтримку ініціативи”, – додав Омелян.

  Адамчик привітав українського колегу із початком роботи Ryanair в Україні.

  На його думку, успішна робота України із провідними європейськими компаніями – це і є практичний вимір європейської інтеграції України.

  Польський міністр вважає, що розширення залізничного сполучення з Польщею також сприятиме інфраструктурній європейській інтеграції України.