Українських фахівців у Дубліні навчили обслуговувати літаки Ryanair (фото)

2161

Фахівці компанії Aerohandling, яка обслуговує літаки в аеропорту Бориспіль, пройшли навчання в тренувальному центрі Ryanair в Дубліні.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Навчання в Ірландії проходило 10 днів і включало в себе теоретичну і практичну частину зі здачею тестів з таких дисциплін як Passenger Service, Ramp Оperations, Load Сontrol, Station Management, Ticketing. Вимога щодо проходження даного навчального курсу українськими фахівцями прописано в керівних документах авіакомпанії Ryanair.

  • За інформацією компанії Aerohandling, крім вимог з безпеки, основне, що висуває ірландський лоукостер – оборот за 35 хвилин і чітка координація виробничих процесів.

    “Прибирання ВС виконує екіпаж. Всі процеси максимально автоматизовані. Специфічних вимог безліч (як і у кожної авіакомпанії). Специфіка прописана в керівних документах. Конкретне число задіяного персоналу при обслуговуванні кожного літака назвати не можна, тому що все залежить від завантаженості і специфіки рейсу. Від 5 до 10 осіб. Особливої запитів на залучення ресурсів від інших авіакомпаній немає”, – пояснили в компанії тонкощі організації технологічного процесу.

    Компанія Aerohandling обслуговує авіакомпанії МАУ, Lufthansa, Austrian, Swiss, Yan Air, Ryanair, Czech Airlines, Atlas Global, Georgian, AZAL та ін. Також у компанії є досвід роботи з лоукостерами – вона обслуговувала Wizz Air під час закриття ЗПС на ремонт в Жулянах.

    “На сьогодні ми також є Хендлінговим агентом Wizz в запасному аеропорту, яким для авіакомпанії є Бориспіль”, – уточнили в компанії.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.