Потяг Львів-Люблін планують запустити в червні 2019 року

2015
 • Міністр інфраструктури Польщі Анджей Адамчик заявив, що залізничне сполучення між Львовом і Любліном планують налагодити вже в 2019 році, при цьому оптимістичний сценарій передбачає запуск поїзда між двома містами вже в літньому розкладі, тобто з червня.

  Про це польський міністр розповів 5 грудня на спільній прес-конференції з міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном, передає кореспондент ЦТС.

  Анджей Адамчик зазначив, що для реалізації проекту розглядаються три можливі варіанти: перший – з пересадкою пасажирів з вагонів українського поїзда в польський поїзд, другий – використання вагонів з автоматичною зміною ширини колії, третій – будівництво нових шляхів.

  “На нашу думку, перший варіант найбільш вірогідний. І думаю, що цей потяг може бути вже в розкладі з червня 2019 року або найпізніше – взимку”, – зазначив міністр інфраструктури Польщі.

  У свою чергу міністр інфраструктури України додав:

  “Зараз сполучення Київ-Перемишль лідирує за кількістю перевезених пасажирів. Ми розширюємо географію перевезень між Україною та Польщею. Разом з польськими колегами працюємо над відновленням залізницного сполучення Перемишль-Мальховіце-Нижанковичі, а також Люблін- Львів”.