На український ринок вийшла міжнародна кур’єрська компанія Glovo

2695

Міжнародна компанія Glovo, яка надає послуги доставки товарів кур’єрами, 4 жовтня почала роботу в Україні. Додаток вже працює в Києві, він дозволяє купувати, отримувати і відправляти будь-який продукт в межах міста.

Про це повідомляється на сайті компанії, передає Новое время.

Щоб почати користуватися Glovo, потрібно завантажити додаток і створити в ньому аккаунт. Додаток доступний в AppStore і Google Play.

 • Користувач зможе відстежувати замовлення в додатку і оплатити його, коли товар буде доставлений.

  Оплата доступна готівкою і картою. Кошти можуть списуватися автоматично, якщо вибрати цю опцію і вказати номер карти при реєстрації.

  Ми дуже раді старту роботи в Києві. Запуск нашого продукту підкреслює розвиток on-demand економіки і ринку доставки в Україну, – заявив Рамі Ель-Рефах, менеджер Glovo по запуску нових ринків.

  Додаток Glovo – маркетплейс, який дозволяє клієнтам замовляти і відправляти товари. Сервіс займається доставкою їжі, бакалійних товарів, фармацевтики та інших продуктів. За допомогою кур’єра користувач може відправляти посилки в межах міста. Доставка займає не більше години.

  Стартап Glovo почав роботу в 2015 році в Барселоні. На сьогоднішній день проект функціонує в 20 країнах на трьох континентах – в Європі, Африці, Центральній і Південній Америці, і працює вже в 67 містах, включаючи Париж, Мадрид, Каїр, Стамбул, Сан-Паулу. За час роботи доставлено понад 70 млн замовлень, середній час доставки – менше 35 хвилин.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.