МАУ перевезла 50-мільйонного пасажира

1184
  • Сьогодні, 16 листопада, авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” перевезла 50-мільйонного пасажира. Сертифікат ювілейного пасажира дістався юному Міхаелю Осипчуку, який відправився разом з сім’єю рейсом PS127 з Києва до Парижа.

    Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на інформацію авіакомпанії, урочиста церемонія вітання 50-мільйонного пасажира відбулася в зоні реєстрації авіакомпанії МАУ в Терміналі D аеропорту Бориспіль. Йому вручили, крім відповідного сертифіката, кашкет пілота і модель літака Boeing 777-200ER. Крім того, на борту Міхаеля і його сім’ю чекав ще один сюрприз – підвищення класу обслуговування до бізнес-класу і персональне привітання від імені командира і всього екіпажу рейсу.

    “Ця цифра говорить про те, що авіакомпанії вдалося завоювати довіру величезної кількості клієнтів з України, Європи, Азії, Америки, Близького Сходу та країн СНД. У наших планах і далі вдосконалюватися, завойовувати лояльність все більшої кількості пасажирів зі всього світу, і розвивати міжнародний хаб в Києві разом зі своїм стратегічним партнером – Міжнародним аеропортом Бориспіль”, – зазначила в коментарі директор з комунікацій МАУ Євгенія Сацька.

    МАУ була заснована в 1992 році. 100% акцій компанії знаходяться в приватній власності. Флот МАУ налічує 42 літаки різних модифікацій, включаючи 30 середньомагістральних Boeing 737 NG із середнім віком 8,7 років. Середній вік авіаційного флоту МАУ становить 10,5 років.

    Працівник транспорту. Редактор Національного промислового порталу.