Запоріжжя купить 35 автобусів великої місткості

2049
Фото (с) 112 Україна

Запорізька міськрада 31 травня дозволила КП “Запоріжелектротранс” придбати на умовах фінансового лізингу 35 автобусів великої місткості, до 100 посадочних місць.

Всього в бюджеті Запоріжжя на 2017 рік передбачено близько 46 млн гривень на закупівлю нових автобусів. На ці гроші планувалося купити 17 автобусів, однак потім влада вирішила скористатися фінансовим лізингом, що дасть можливість придбати в два рази більше автобусів. Про це повідомили в мерії міста. Передає ЦТС.

Мер Запоріжжя Володимир Буряк допустив, що автобусів буде закуплено менше, ніж 35.

Ми збільшуємо чисельність автобусів великої місткості, які працюватимуть в Запоріжжі. Сьогодні не можна сказати, що їх буде саме 35, може їх буде 30 або 33, все буде залежати від фінансових умов банку, але в будь-якому випадку автобусів буде більше, ніж планувалося спочатку, – зазначив він.

Влада планує змінювати маршрутки на великі автобуси, які будуть використовувати, в першу чергу, для перевезення пасажирів з центру міста в спальні райони і назад.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.