За 2018-2022 роки всі регіональні центри країни будуть з’єднані якісними дорогами

6813
Фото: facebook.com

Виконуючий обов’язки заступника голови Держагентства автомобільних доріг України Олександр Харченко повідомив, що Державне агентство автомобільних доріг України ( “Укравтодор”) в рамках програми розвитку автомобільних доріг на 2018-2022 роки планує з’єднати всі регіональні центри країни якісними дорогами.

“У середньостроковій перспективі плануємо здійснювати будівництво, реконструкцію, поточний і середній ремонти відповідно до державної програми розвитку доріг на 2018-2022 роки… Згідно з цією програмою, наше основне завдання – за п’ять років з’єднати якісними дорогами всі регіональні центри країни. Це дасть імпульс економічному розвитку країни “, – заявив Харченко.

Нагадаємо, що цього року понад 11 млрд гривень отримають місцеві органи влади з державного Дорожнього фонду на ремонт доріг у 2018 році та ще 19,56 млрд гривень буде направлено на дороги державного значення.

За словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, фінансування дорожньої галузі 2018 року має становити близько 50 млрд грн, з яких Дорожній фонд становитиме 32,6 млрд грн, 6,4 млрд грн – додаткові бюджетні програми, а близько 6-7 млрд грн – надходження від митного експерименту.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.