За 2018-2022 роки всі регіональні центри країни будуть з’єднані якісними дорогами

6638
Фото: facebook.com

Виконуючий обов’язки заступника голови Держагентства автомобільних доріг України Олександр Харченко повідомив, що Державне агентство автомобільних доріг України ( “Укравтодор”) в рамках програми розвитку автомобільних доріг на 2018-2022 роки планує з’єднати всі регіональні центри країни якісними дорогами.

“У середньостроковій перспективі плануємо здійснювати будівництво, реконструкцію, поточний і середній ремонти відповідно до державної програми розвитку доріг на 2018-2022 роки… Згідно з цією програмою, наше основне завдання – за п’ять років з’єднати якісними дорогами всі регіональні центри країни. Це дасть імпульс економічному розвитку країни “, – заявив Харченко.

Нагадаємо, що цього року понад 11 млрд гривень отримають місцеві органи влади з державного Дорожнього фонду на ремонт доріг у 2018 році та ще 19,56 млрд гривень буде направлено на дороги державного значення.

За словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, фінансування дорожньої галузі 2018 року має становити близько 50 млрд грн, з яких Дорожній фонд становитиме 32,6 млрд грн, 6,4 млрд грн – додаткові бюджетні програми, а близько 6-7 млрд грн – надходження від митного експерименту.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here