З початком навчального року почалися нові поставки шкільних автобусів 

2063
Фото з вільних джерел

З початку нового навчального року було відправлено 16 шкільних автобусів Богдан А22412 для шкіл Львівської та Херсонської областей. 9 автобусів вирушили до Львівської області, а 7 – для школярів Херсонщини

В цьому році для перевезення школярів Львівщини закуплено вже 45 шкільних автобусів, а для Херсонщини – 20. Ці автобуси стали подарунком для школярів, яким стало швидше і комфортніше добиратися до шкіл. У 2017 році всі автобуси для Херсонщини були виготовлені на виробничих потужностях ДП «АСЗ №1» АТ «АК« Богдан Моторс ». Завдяки новому транспорту діти мають більше можливостей не тільки дістатися до шкіл, але і поїхати на різні екскурсії.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AutoConsulting.

В цілому, в поточному році для українських шкіл планується закупити 275 шкільних автобусів на основі співфінансування державної субвенції та коштів місцевих бюджетів.

- РЕКЛАМА -
  • Нагадаємо, що шкільний автобус Богдан А22412 – це сучасний вітчизняний шкільний автобус, який відповідає екологічному стандарту Євро-5. Він обладнаний у відповідності з усіма стандартами і вимогами, які пред’являються до шкільного транспорту в Україні. Автобус розрахований для перевезення 29 або 31 школяра (в залежності від комплектації).


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here