З початком навчального року почалися нові поставки шкільних автобусів 

2074
Фото з вільних джерел

З початку нового навчального року було відправлено 16 шкільних автобусів Богдан А22412 для шкіл Львівської та Херсонської областей. 9 автобусів вирушили до Львівської області, а 7 – для школярів Херсонщини

В цьому році для перевезення школярів Львівщини закуплено вже 45 шкільних автобусів, а для Херсонщини – 20. Ці автобуси стали подарунком для школярів, яким стало швидше і комфортніше добиратися до шкіл. У 2017 році всі автобуси для Херсонщини були виготовлені на виробничих потужностях ДП «АСЗ №1» АТ «АК« Богдан Моторс ». Завдяки новому транспорту діти мають більше можливостей не тільки дістатися до шкіл, але і поїхати на різні екскурсії.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AutoConsulting.

В цілому, в поточному році для українських шкіл планується закупити 275 шкільних автобусів на основі співфінансування державної субвенції та коштів місцевих бюджетів.

 • Нагадаємо, що шкільний автобус Богдан А22412 – це сучасний вітчизняний шкільний автобус, який відповідає екологічному стандарту Євро-5. Він обладнаний у відповідності з усіма стандартами і вимогами, які пред’являються до шкільного транспорту в Україні. Автобус розрахований для перевезення 29 або 31 школяра (в залежності від комплектації).


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.