З 25 березня поїзд Київ-Маріуполь прискорить свій рух і буде їхати на годину швидше

3747
 • “Укрзалізниця” нарешті вирішила збільшити швидкість проходження пасажирських поїздів з Маріуполя до інших міст України.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

  Так, з 25 березня поїзд №83/84 Маріуполь-Київ долатиме відстань в 1033 кілометри за 17 годин 46 хвилин. Зараз він цей шлях проходить за 18 годин 48 хвилину.

  У медіацентрі УЗ “Магістраль” повідомили, що якщо перевести швидкість в формат “кілометри на годину”, то зараз поїзд ходить з показником 55 км/год, а з 25 березня він виросте до 58 км/год.

  Що стосується часу в дорозі з Києва до Маріуполя, то він практично дорівнює часу поїздки з Маріуполя до Києва (відмінність в 1-2 хвилини).

  В УЗ нагадали, що до окупації частини Донецької області поїзд курсував по більш короткому маршруту (на 150 кілометрів менше), який проходив за 16 годин 47 хвилин.

  “Якщо раніше потяг курсував через Лозову і Костянтинівку, а це 879 кілометрів загального шляху, то тепер – через Дніпро, Запоріжжя, Камиш-Зорю, а це вже 1033 кілометрів”, – зазначив директор регіонального філіалу “Донецька залізниця” (ДЗ) УЗ Сергій Бугаєв .

  Фото: info.uz.ua