Київський річковий порт збільшив активи на 24%

1710

ПАТ «Київський річковий порт» за підсумками 2016 року збільшило активи на 24%.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Порти України.

Згідно з порядком денним зборів акціонерів товариства, наміченого на 13 квітня 2017 року, текст якої оприлюднено в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР), станом на 31 грудня 2016 року, активи компанії становили 97,8 млн грн.

 • Компанія скоротила чистий збиток на 41% – до 2,94 млн грн. Власний капітал товариства складає 8,194 млн грн, статутний – 12,25 млн грн.

  Київський річковий порт має більше 1,5 кілометра вантажних причалів, оснащених сучасними вантажно-розвантажувальними засобами. Порт оснащений гідротехнічними спорудами, спеціальними пристроями для стоянки, обробки та навігаційного обслуговування флоту, берегових господарством, ремонтними майстернями.

  За даними НКЦБФР на четвертий квартал 2014 року, по 25% акцій компанії володіли ТОВ «Сучасне партнерство» і ТОВ «Сант Гален Холдинг», по 15% – зареєстровані на Сейшельських островах Citiview Holdings Limited і Peak United Group Limited. Станом на другий квартал 2014 року вищевказаними пакетами по 25% акцій володіли кіпрські компанії Braskel Holdings Limited і Chliorn Commercial Limited.

  Компанія за підсумками 2014 року одержала чистий прибуток 3,167 млн ​​грн проти чистого збитку 14,076 млн грн роком раніше.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.