ЄБРР виділить Укрзалізниці $150 млн на придбання вагонів

1571

Європейський банк реконструкції і розвитку має намір виділити публічному акціонерному товариству Укрзалізниця $ 150 млн для придбання вантажних вагонів загального призначення.

Про це йдеться повідомили в ЄБРР, передають Українські новини. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Капітал.

Фінансування буде спрямовано на закупівлю універсальних вантажних вагонів загального призначення. Даний кредит буде використаний Укрзалізницею для закупівлі 6,5 тис. відкритих вантажних вагонів.

- РЕКЛАМА -
 • Проект розгляне рада директорів банку 20 вересня.

  Нагадаємо, що в середині червня голова правління Укрзалізниці Войцех Бальчун заявив, що ЄБРР має намір в 3-му кварталі оголосити тендер на закупівлю вагонів на суму $ 150 млн.

  ЄБРР залучив компанію Спецвагон Транслізинг в якості незалежного приватного оператора для управління вагонним парком в кількості 2,387 тис. Вагонів, які були стягнуті в якості застави по кредиту.

  ЄБРР має намір збільшити інвестиції в проекти в Україні до €1 млрд в 2017 році.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here