Як виготовляють гелікоптери Airbus для МВС України (фото + відео)

5539

Глава МВС Арсен Аваков і віце-президент Airbus Олів’є Мішалон перевірили роботу цеху, де збирають вертольоти Super Puma Н225 для Нацгвардії, ДСНС і прикордонної служби.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Главное.

“Перші 4 (вертольота) в грудні будуть на службі ДСНС і НГУ. Ультрамодерна навігація, нова система виявлення, що значно допомагає екіпажу під час рятувальної операції”, – написав Аваков.

Як уточнили в прес-службі МВС, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін в рамках робочого візиту до Франції ознайомилися з процесом збору вертольотів H125 і Н225.

 • Делегація відвідала завод «Airbus Helicopters» у французькому місті Мариньян і побачила всі етапи збору вертольотів: починаючи від першої лінії, коли працюють над електронікою і гідравлікою машини і закінчуючи останнім пунктом – тестовим польотним майданчиком.

  Саме на цьому підприємстві буде виконуватися замовлення України на виготовлення і поставку 55 вертольотів різних класів для потреб ДНСН, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Національної поліції.

  Арсен Аваков заявив, що контракт на поставку французьких вертольотів для потреб відомства – це «рішучий і якісний крок вперед».

  «Це дійсно виводить нас на більш високий рівень. Технічне обслуговування цих машин буде здійснюватися в Україні. Тому це дійсно інший якісний рівень і з точки зору безпеки польотів і з точки зору ефективності застосування», – зазначив міністр.

  На заводі розповіли, що збірка вертольота проходить в дев’ять етапів. Кожен етап займає три дні, необхідно 27 днів для повного складання вертольота. Після цього вертоліт передається на етап фарбування. Наступний етап – це етап тестування, коли проводиться два-три польоти.

  Старший віце-президент «Airbus Helicopters» Олів’є Мішалон зазначив, що його компанія докладе всіх зусиль, щоб гарантувати повне задоволення потреб українських замовників.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.