Вже восени цього року може бути зареєстрована українська лоукост-авіакомпанія

1811
Фото: Avia.pro

Восени 2017 року Україна може бути зареєстрована нова авіакомпанія, яка буде виконувати низькобюджетні перевезення. Лоукостер буде орієнтований на виконання внутрішніх рейсів.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян в інтерв’ю Сегодня. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

Зламати ситуацію (з монополією одного вітчизняного авіаперевізника. – ред.) дозволить створення нової авіакомпанії в сегменті лоукост. Сподіваюся, зареєструємо її восени. Це приватні інвестиції: 51% – Україна, 49% – іноземці. Структура повинна бути такою, оскільки тільки компанії з українською реєстрацією можуть виконувати внутрішні рейси, – повідомив міністр.

Раніше В. Омелян уже інформував про роботу над створенням даної авіакомпанії, а також висловлював припущення, що в 2017 році могли б початися і польоти нового лоукостера.

Переговори йдуть успішно. Я сподіваюся, що у нас є всі шанси для того, щоб юридично компанія була зареєстрована вже в цьому році, можливо, почалися перельоти по Україні та за межі, – заявив в кінці травня міністр.

Тоді ж він озвучив своє бачення вартості польотів у створюваної авіакомпанії:

Я сподіваюся, що в рамках України це могло б бути 500-1000 гривень. В принципі це реально.

- РЕКЛАМА -
  • В даному контексті нагадаємо, що на початку червня з’явилася інформація, що турецька лоукостер Pegasus Airlines нібито подав заявку до Державіаслужби України для реєстрації в якості української авіакомпанії.

    Але Міністерство інфраструктури України відразу ж виступило зі спростуванням інформації про те, що турецька лоукостер Pegasus розширює свою присутність в Україні шляхом реєстрації в якості української авіакомпанії.

    Відзначимо, що інформація про можливе відкриття дочірнього підприємства Pegasus Airlines в Україні з’явилася на ринку ще раніше – в кінці січня. Тоді міністр інфраструктури на зустрічі з представниками бізнесу в Європейській Бізнес Асоціації заявив, що міністерство працює з турецької авіакомпанією, яка хоче відкрити свою дочку в Україні для виконання внутрішніх рейсів.

    Також, за інформацією порталу avianews.com, вчора, 14 липня, на прес-конференції в Києві Володимир Омелян зазначив, що мова йде про появу дочірнього авіаперевізника іноземної компанії в Україні.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.