Відновлення автошляхів: На дорозі Кропивницький – Миколаїв тривають роботи з укріплення нижнього шару полотна

7166

На Кіровоградщині триває ремонт чи не найскандальнішої дороги – Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв. Вже тиждень на відрізку  км 84+400 – 103+000 в межах Команіївського району інтенсивно працює компанія-підрядник «Ростдорстрой».

На разі триває проведення регенерації нижнього шару дороги. Аби в подальшому на дорозі не виявилося нерівностей, за цим пильно слідкують вже зараз, постійно вимірюючи градус нахилу.

Нагадаємо, відповідно до проекту передбачено переведення регенерації конструктивних шарів на площі 147,2 тисячу м2, влаштування вирівнюю чого шару крупнозернистим асфальтобетоном, товщиною до 10 см (136,1 тис м2), влаштування верхнього шару ЩМА-20 завтовшки 5 см та укріплення узбіч.

  • Фінансується ремонт з державного бюджету. Вартість розпочатої ділянки – 56,3 млн. грн. Замовником ремонту виступає Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області.

    До кінця будівельного сезону за сприятливих погодних умов та безперебійного фінансування, буде відремонтовано більш ніж 33 км дороги в межах Кіровоградського та Компаніївського районів, тобто від м. Кропивницький до с. Полтавка.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.