Весною 2019 року в аеропорту “Бориспіль” відкриють лоукост-термінал

8907
 • Навесні наступного року в ДП “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” відновить роботу термінал F, який до теперішнього часу був “законсервований”.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на delo.ua.

  “Термінал F відкривається з квітня 2019 року”, – написав у соцмережі facebook генеральний директор “Борисполя” Павло Рябікін.

  Цю інформацію журналістам підтвердили по телефону в прес-службі аеропорту, уточнивши, що вже почалися підготовчі роботи з відновлення роботи терміналу.

  Нагадаємо, що термінал F був побудований до чемпіонату Європи з футболу Євро-2012. Однак в останні роки він не використовувався за призначенням.

  Влітку минулого року Павло Рябікін повідомляв, що для відновлення роботи терміналу F необхідно 4 місяці і до 80 мільйонів гривень. А економічно доцільне відновлення діяльності буде в разі, якщо термінал буде обслуговувати не менше 15 рейсів щодня.

  3 вересня в “Бориспіль” почала літати ірландська лоукост-авіакомпанія Ryanair. А 6 вересня авіакомпанія flydubai заявила, що з жовтня переходить на обслуговування з міжнародного аеропорту “Київ” ім. Сікорського (Жуляни) в “Бориспіль”.