В Запорізькій області відкрили відремонтовану трасу на Дніпро та Бориспіль

4103
Фото: zoda.gov.ua

В Запорізькій області відкрили рух по правому проїзду автомобільної дороги Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя, йдеться у повідомленні Запорізької ОДА

Повідомляє Національний промисловий портал.

Було проведено роботи на ділянці загальною протяжністю 8.2 км з влаштування вирівнювального шару асфальтобетону на площі 92 000 кв. м та влаштовано верхній шар покриття ЩМА-20 на площі 92 000 кв. м п, окрім того тут було проведено роботи з нанесення дорожньої розмітки осьової лінії за новітніми технологіями, із застосуванням холодного термопластику

До кінця року буде завершено ремонт на лівій ділянці проїзду, де зараз тривають роботи з фрезерування асфальтобетонного покриття та вже виконано їх на  11 050 кв. м загальною протяжністю 1,3 км.

Фото: zoda.gov.ua
 • Також підрядниками розпочато виконання робіт з влаштування вирівнювального шару асфальтобетону, вже влаштовано 5 000 кв. м загальною протяжністю 0,45 км.

  Фото: zoda.gov.ua

  Планами робіт на поточний рік  введення в експлуатацію двох ділянок доріг довжиною 8,2 км дороги. Загальна протяжність об’єкта становить 23,74 км.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here