В Укрзалізниці заявили про запуск трьох електровозів Siemens

3932
Фото: cfts.org.ua

Південно-Західна залізниця, регіональна філія Укрзалізниці, хоче повернути в експлуатацію три електровози ДСЗ, виготовлених Дніпропетровським електровозобудівним заводом спільно з німецькою компанією Siemens.

Про це повідомили в Укрзалізниці, передає ЦТС.

Так, в 2016 році фахівці Сіменс Україна ( “дочка” Siemens) обстежили локомотиви і склали перелік одиниць, які підлягають відновленню.

 • У зв’язку з цим, протягом 2016-2017 років були виконані роботи по ремонту тягових електричних машин, лінійного обладнання, електричної апаратури та муфт з’єднання тягової передачі на 5 електровозах. Таким чином, робочий парк електровозів ДС3 збільшився до 7 одиниць.

  Додамо, що на балансі Південно-Західної залізниці значиться 18 електровозів змінного струму моделі ДСЗ. Всі вони були вироблені й поставлені в 2004-2008 роках.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  5 КОМЕНТАРІ

  1. Сіеменс?! Ті самі які дуже хочуть аби санкції з РФ зняли? Ті самі сіеменс які начхали на міжнародне право (санкції) і припхали свої турбіни в Крим?

  2. Олег, пропонуєте здати локомотиви на металобрухт?

   У зв’язку з цим, протягом 2016-2017 років були виконані роботи по ремонту тягових електричних машин, лінійного обладнання, електричної апаратури та муфт з’єднання тягової передачі на 5 електровозах.

  3. ті самі, які підняли скандал і вийшли з росіянського ринку, коли дізнались що їхню продукцію москалі через схеми в крим зливають

  4. Ну, дай Бог. Просто вони вже надто часто зявлялись у скандалах повязаних з РФ.

  5. Якщо вони змінили свою політику то я звичайно зміню свою думку про них.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.