В Україні з’явилась система нагляду за малими суднами

1799
мале судноплавство
Фото: skipper.kiev.ua

Регістр судноплавства України представив в Міністерстві інфраструктури автоматизовану систему класифікаційного нагляду за малими суднами. Передбачається градація судів на групи за ознаками потужності двигунів, довжини, району плавання, типу і призначення

До певної категорії малих суден буде застосована спрощена процедура оглядів, що передбачає спрощення огляду судна і зниження вартості послуги Регістра по проведеним оглядам.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС

Також Регістр судноплавства модернізував програмне забезпечення з базою даних по малому флоту, що дозволить контролювати процес від моменту прийняття заявки до видачі документів Регістру.

Алгоритм роботи з базою даних вимагає обов’язкової фотофіксації результатів огляду, забезпечує функцію контролю огляду і розрахунку вартості наданих послуг. У програмному забезпеченні розроблені модулі автоматичного інформування судновласника про закінчення терміну дії класу малого судна і суднових реєстрових документів. Найближчим часом на офіційному сайті Реєстру буде можливість для судновласника відкрити особистий кабінет з докладною інформацією про його судні, а також буде відкрито доступ до інформації про дії класу малого судна, – повідомив заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.