В Україні створять офіс управління дорогами

1955

Завданням “Офісу” стане впровадження автоматизованої системи вагового контролю на автошляхах та збирання плати з вантажного автотранспорту

Такий підрозділ у структурі “Укравтодору” може з’явитися вже у 2018 році. Про це повідомив в.о. глави Держагентства автомобільних доріг України Славомир Новак.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на abcnews

Я б хотів, щоб з наступного року ми впровадили автоматичну систему, яка буде відповідати за ваговий контроль автомобілів. Ми готові зробити окрему структуру всередині” Укравтодору “- офіс управління дорогами, яка за приватні кошти або за кошти МФО зробить такий проект – ваговий контроль  і систему збору коштів з вантажного транспорту, – розповів Новак.

При цьому дублювання функцій нового структурного підрозділу та “Укртрансбезпекі” буде виключено. За словами польського топ-менеджера, буде запропоновано альтернативний контроль: камери “Офісу управління дорогами” будуть знімати автомобілі в процесі руху.

- РЕКЛАМА -
  • При порушеннях режиму сигнал надходитиме до “Укртрансбезпеки”, яка повинна буде здійснити ще один контроль.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here