В Україні розроблять єдину Стратегію розвитку транспортної галузі

2175
 • Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман за підсумками зустрічі з представниками бізнес-асоціацій і компаній, задіяних в транспортній сфері, ініціював розробку єдиної Стратегії розвитку транспортної галузі.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

  Інфраструктура надзвичайно важлива для розвитку економіки, утвердження позицій України на міжнародних ринках, створення робочих місць. Нам потрібно, щоб “Укрзалізниця”, порти, річковий транспорт, автомобільні дороги – все працювало, як єдина система, яка дозволяє бізнесу розвиватися і досягати своїх цілей, – сказав Володимир Гройсман.

  Прем’єр також підкреслив, що “в той час, коли все в світі нарощують свій логістичний потенціал, ми його просто втрачаємо – через відсутність стратегії, через недостатню прозорість і відкритість транспортної галузі … ми постійно грузнемо в якихось окремих питаннях і конфліктах, у нас в галузі досі немає чіткого бачення стратегії розвитку і кінцевої мети. А між тим інфраструктура повинна стати якісним сервісом для економіки”.

  За підсумками обговорення В. Гройсман доручив через місяць-півтора скликати аналогічну нараду, на якому Міністерству інфраструктури доручено представити відповідні напрацювання по стратегічному баченню розвитку транспортної галузі України.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.