В порту Південний виконали вже більше 75% робіт з експлуатаційного днопоглиблення

1728
Фото: cfts.org.ua

Днопоглиблення здійснюється двома судами під прапором Нідерландів: самовідвозним землесосом Breughel і допоміжним судном Odin

Днопоглиблювальні роботи проходять у наступний спосіб: землесос Breughel здійснює забір ґрунту, в цей час судно-плуг Odin вирівнює поверхню плугом і підчищає дно. Вилучений ґрунт вивозиться на морський відвал ґрунтів порту Південний №2.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Роботи з днопоглиблення компанією Novadeal LTD ведуться зі значним випередженням запланованого графіка. З моменту, коли вони були розпочаті, пройшло всього 9 днів з 14 запланованих для проведення робіт, а сьогодні ми вже маємо вражаючий результат – понад 75% виконання плану. Це, перш за все, свідчить про надійність і професіоналізму нашого європейського партнера, – зазначив начальник Адміністрації морського порту Південний Максим Широков

Чиновник також нагадав, що проведення робіт заплановано до кінця листопада. Контроль за днопоглиблювальними роботами ведеться за допомогою промірів глибин, які виконує підрядник

- РЕКЛАМА -
 • Замовник в особі Адміністрації порту, робить контрольні заміри. У той же час, проведення робіт супроводжується комплексним екологічним моніторингом для оцінки їх впливу на екосистему, відзначають в порту.

  Нагадаємо, що у червні поточного року Адміністрація морських портів України та компанія Novadeal LTD уклали договір про експлуатаційний днопоглибленні в порту Південний, а саме про очищення дна від наносів на внутрішній акваторії та внутрішньому підхідному каналі.

  Паралельно в порту реалізуються ще два проекти днопоглиблення – China Harbour Engineering Company 20 липня почала днопоглиблювальні роботи в акваторії причалів №23-25, а 11 вересня приступила до поглиблення підхідного каналу до причалів №5-6.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here