В одному з міст України може з’явитися район з енергоефективних будинків із низьким рівнем енергоспоживання

3830

Перспективи енергоефективного будівництва та встановлення сонячних електростанцій в Україні розглянув Голова Держенергоефективності Сергій Савчук з представниками компаній «ICC Kuwait», «POMIT» та Державної інноваційної фінансово-кредитної установи.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Держенергоефективності.

Представники зазначених компаній зацікавилися таким сегментом, як будівництво будинків з близьким до нульового енергоспоживанням. Ідея полягає у будівництві району енергоефективних будинків із низьким рівнем енергоспоживання, а також технологіями використання «чистих» джерел енергії. При цьому, на думку представників компаній, важливо, щоб подібні проекти були доступними з точки зору ціни.

- РЕКЛАМА -
  • С.Савчук запевнив іноземних гостей у тому, що розвиток сфери енергоефективного будівництва – одне із міжнародних зобов’язань України. Серед завдань Національного плану дій з енергоефективності до 2020 року –  сприяння залученню інвестицій у будівництво будівель з близьким до нульового споживанням енергії. Крім цього, Законом України «Про енергетичну ефективність будівель» передбачається розробка національних планів щодо збільшення кількості таких будівель.

    Тож, Україна готова всебічно сприяти розвитку цієї сфери та роботі інвесторів.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.