В Одеському порту поновлюється будівництво хвилерізу

3035

Будівництво хвилерізу для контейнерного терміналу на Карантинному молі Одеського порту відновиться в середині лютого

Будівництво хвилерізу поновлюється після трирічної паузи. Таким чином адміністрація виконає свої зобов’язання перед німецькими партнерами.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС

- РЕКЛАМА -
  • Будівництво контейнерного терміналу на Карантинному молі велося з 2010 року, проте було призупинено в 2014 році через просідання. Між компанією-підрядником і портовою адміністрацією почалася судова тяганина за проектом.

    По завершенні проекту термінал на Карантинному молу буде здатний додатково перевалювати ще 600 тис. TEU контейнерів на рік. У вересні 2014 року на причалах нового терміналу в тестовому режимі були оброблені два судна-контейнеровоза.

    Компанія “Контейнерний термінал Одеса” (ДП КТО) входить в групу одного з провідних в Європі логістичних холдингів – німецької компанії HHLA AG (Гамбург). У червні 2017 держсекретар Міністерства транспорту та цифрової інфраструктури Німеччини Райнер Бомба заявив, що будівництво хвилерізу в Одеському порту завершиться до 2021 року.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.