В Одесі за 400 мільйонів розбудують сучасні зупинки та огорожі для трамвайних колій

224
Фото: Южный курьер

Одеські чиновники візьмуть кредит на 400 мільйонів гривень для установки огорожі вздовж трамвайних шляхів і доріг, а також для будівництва кількох десятків нових зупинкових комплексів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Пассажирский транспорт.

Виконком Одеської міської ради затвердив участь в програмі «Безпека дорожнього руху в містах України». Вона передбачає субсидії для муніципалітетів у вигляді кредитних коштів під 2% річних від Європейського інвестиційного банку. Зокрема, Одеса отримає 13,2 мільйонів євро в кредит (майже 400 мільйонів гривень).

  • Отримані гроші планується витратити на заміну зупиночних комплексів в кількості 347 одиниць. Також заплановано їх оснащення електронними табло, для інформування про прибуття громадського транспорту.

    Крім того, заплановано облаштування 10 наземних переходів і будівництво 17 кілометрів велосипедних доріжок і захисні огороджень вздовж трамвайних шляхів та доріг загальною протяжністю 144 кілометри.

    Нагадаємо, огорожі різної форми хочуть встановити по магістральному трамвайному маршруту “Північ-Південь” у селищі Котовського, по Миколаївській дорозі, Люстдорфській дорозі та, ймовірно, на вулиці Преображенській. Також будуть захищені трамвайні колії вздовж лінії трамвая на Великий Фонтан. Крім того, по вул. Іцхака Рабіна та в місцях великої концентрації людей і машин (Новощепний ряд, пл. Староосіння, пл. Незалежності) також будуть встановлені огорожі.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.