В міжнародному аеропорту «Херсон» побудують новий склад для зберігання реактивного палива

2025
Херсоньский аеропорт - Фото: upload.wikimedia.org

Депутати Херсонської міськради виділили Херсонському аеропорту земельну ділянку під склад реактивного палива.

Депутати Херсонської міської ради 1 листопада, на четвертому пленарному засіданні сесії Херсонської міської ради виділили, після двох попередніх відмов КП обласної ради “Херсонські авіалінії” (яким підпорядкований Міжнародний аеропорт «Херсон») земельну ділянку на території міста для будівництва складу паливно-мастильних матеріалів, в тому числі реактивного палива.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на khersonline.net

Як наголошується в ухваленому депутатами рішенні сесії, “затвердити проект землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 1.3684 га. Комунальному підприємству Херсонської обласної ради “Херсонські авіалінії “, по вул. Адмірала Сенявіна, під склад для тимчасового зберігання пально-мастильних матеріалів (реактивного палива, дизельного палива і масла)”. Дане рішення підтримали 33 депутати з 42-х, присутніх в сесійній залі на момент голосування.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.