В Дніпропетровській області почали будувати сучасний автономний дитячий садок (фото)

У Підгороднєму почали будівництво нового дитячого садка на 115 місць.

Про це Інформатору стало відомо з повідомлення голови ДнепрОГА Валентина Резніченко, передає Національний промисловий портал.

Боремося з нестачею місць у дитячих садках. В цьому році починаємо будівництво чотирьох сучасних дитсадків – в Кам’янському, Підгороднє і Обухівці Дніпровського району, Іларіонове Синельниківського району. Кожен відвідуватимуть понад сотні дітей. Будівництво плануємо завершити восени 2018 року, – зазначив Валентин Резниченко.

У Підгороднє проблема нестачі місць у дитячих садках стоїть гостро. Молоді батьки скаржаться, що змушені записуватися в чергу ще задовго до народження дитини.

Підгородне страждає від малої кількості місць у садочках. Черги величезні. Деякі батьки навіть возять своїх дітей в дитсадки Дніпра. За вирішення проблеми взялася команда Валентина Резніченко, – розповіла голова Подгородненское міськради Галина Кузьменко.

Садок буде розрахований на шість груп, які відвідуватимуть 115 дітей. Жителі Підгороднєго з нетерпінням чекають його відкриття.

Ми все будемо раді, щоб наші діти ходили в цей садок. Обов’язково приведу сюди свого сина Богдана. Дякую за турботу, – подякував місцевий житель Сергій Скупченка.

Дві мої дочки не ходили в дитсадок, бо не вистачало місць. Тому вони виховувалися вдома. Сподіваюся, хоч меншу поведу в новий садок, – посміхається жителька Підгороднєго Олена Сенченко.

Будівля дитячого садка буде складатися з шести модулів-блоків. Разом вони утворюють шестигранник. Зараз на будівельному майданчику підрядники ведуть земляні роботи, заливати фундамент почнуть вже на цьому тижні.

Читайте також:  "Укравтодор" побудує 4-смуговий східний об'їзд Тернополя, який увійде в автобан до ЄС

Крім того, за проектом, садок буде опалювати власна автономна котельня. Електроенергію генерувати сонячні батареї, встановлені на даху будівлі, – додав заступник директора підрядної організації Олександр Носиков.

Сучасний дитсадок зводять на кошти місцевого та обласного бюджетів. Загальна вартість проекту становить майже 45 мільйонів гривень. За останні два роки в області створили 2,5 тисячі нових місць у дитячих садках. У Слобожанському і Дніпрі вже побудували «з нуля» два сучасних дитсадка на 220 місць кожен.

Вам також може сподобатися...