В аеропорт Дніпра повинні зайти лоукости

2086

Жителі Дніпра повинні мати зручне і доступне авіасполучення як з іншими містами України, так і з країнами Європи.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Крылья“.

В аеропорт Дніпра повинні зайти лоукост. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час прес-конференції, яка відбулася 27 липня 2017 в Дніпрі в рамках робочої поїздки глави Міністерства у Дніпропетровську область.

Володимир Омелян проінспектував хід ремонтних робіт на автошляхах області, зокрема, трасу М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине, Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (південний обхід), Н-11 Дніпро-Миколаїв, дороги в м Тернівка і в м Павлоград.

З того, що побачив сьогодні: перед областю великий виклик, протяжність доріг величезна. З них тисячі кілометрів автодоріг, які мають державне і транскордонне значення. Хочу подякувати і області, і тим містам і селам, які на умовах самофінансування збільшують витрати на дорожню сферу , завдяки чому ми зможемо акумулювати для області більше, ніж 1 млрд гривень в цьому році “, – зазначив Володимир Омелян. За словами міністра 1 січня 2018 запрацює Дорожній фонд, який дасть стабільне фінансування українських автомагістралей: “50% акцизу з повного в 2018, 75% в 2019, і 100% з 2020 року буде направлено саме в Дорожній фонд, і будуть використовуватися ці кошти виключно на ремонт і будівництво українських доріг. Другий виклик, який стоїть і перед областю і перед Україною – децентралізація Укравтодору. Ми прийняли політичне рішення – Укравтодор не може бути єдиним агентством, яке відповідає за всю мережу доріг в Україні. Кожна область набагато краще знає, які дороги потребують розвитку, а які можуть почекати. Саме з цією метою з 1 січня 2018 передається 120 тис. км доріг на обласний рівень, і їх ремонт і утримання – це буде відповідальністю обласних громад. Ми не передаємо просто автодороги , ми передаємо фінансування з Дорожнього фонду на рівні 35% саме на ці цілі. А 5% ми направляємо на безпеку доріг. ми домовилися, що Дніпропетровська область буде другою областю в Україні, яка надасть можливість будівництва так званих «кіл розширення” на в’їздах і виїздах з містечок і сіл, які автоматично спо риє зменшення швидкості автомобілів.

Під моїм постійним увагою знаходиться авіаційна галузь. Я сподіваюся, що аеродром Дніпра буде приймати набагато більшу кількість рейсів, коли в нього зайдуть лоукост. Я мав можливість порівняти аеропорт Львова і аеропорт Дніпра. На превеликий жаль, порівняння не на користь Дніпра. Аеропорт Дніпра – це єдиний аеропорт, який в 2016 році скоротив пасажиропотік на тлі 30% -го зростання пасажиропотоку по всій Україні, на тлі того, що окремі аеропорти демонстрували зростання на 50% і навіть на 70%. Пояснення цьому одне – власники не хот т вільної конкуренції. Те, що ми маємо в масштабах країни – боротьбу за лоукост, за Raynair, за дешеві квитки для громадян України, – ми маємо в прикладі Дніпра. І у мене буде окрема зустріч з цього приводу як з керівництвом аеропорту, так і з правоохоронними органами, щоб нарешті прийти до нормального вирішення цієї ситуації, щоб жителі Дніпра і області спокійно літали по тих городах, які їм цікаві, не платили три, а то й вісім тисяч гривень за квиток до Києва, а мали доступний ринок для польотів в Україна, в країни Європи і світу, – під черкнув міністр.

Я приїхав до вас в плацкарті. Я вважаю, що це абсолютно нормально для українського чиновника будь-якого рангу – їздити в тих умовах, в яких їздять вісімдесят відсотків населення. Так, я знаю, що поїзд Дніпро-Київ один з кращих, і плацкарт там виглядає краще, ніж СВ в інших поїздах, але такі умови – це лише 5% від маси. Я сподіваюся, що після зміни менеджменту Укрзалізниці ми зможемо направити інвестиції, і приділити зовсім інше увагу до потреб пасажирів, бізнесу. це швидкісні потяги, нові локомотиви , нові зерновози, і ключове – ін вестицій в інфраструктуру. Ми повинні підвищити швидкість пересування, відійти від моделі, коли тільки 30% заявок бізнесу на перевезення задовольняється, – додав Володимир Омелян.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.