Уряд запровадить нові пільги на електромобілі в Україні

1371

Міністерство інфраструктури планує популяризувати електромобілі в Україні

Через три роки частка електромобілів повинна складати 15% від всіх проданих авто.

Про це під час круглого столу заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян. Передає ABC News.

- РЕКЛАМА -
 • Щоб досягти цього показника, Кабмін планує зробити електрокари більш привабливими для українських автолюбителів. В першу чергу, уряд спробує зменшити вартість електричних моделей. Мінтранс планує скасувати акциз на електромобілі в Україні, а також ПДВ і збір до пенсійного фонду при першій реєстрації. Сумарно це дозволить знизити ціну на 21,6%.

  За словами Володимира Омеляна, в міністерстві також розглядається варіант компенсації частини вартості електрокара. Подібні пільги існують в США і багатьох європейських країнах.

  Крім того, Володимир Омелян не виключає, що в перспективі в Україні може початися і виробництво електромобілів, а це ще зменшить їх ціну. Потенційними інвесторами міністр вважає Volkswagen, Hyundai, Toyota, Honda, Suzuki, Nissan, Fiat.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  1 коментар

  1. Омелян брехло и непорядочный человек! Где проект постановы??
   С нового года ввели акцизы 109 евро на каждый электродвигатель!
   “Мінтранс планує скасувати акциз на електромобілі в Україні, а також ПДВ і збір до пенсійного фонду при першій реєстрації.”
   Ты уже полгода это рассказываешь, клоун!

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here