Уряд посилюватиме контроль на українських автошляхах: 78 нових машин мобільного зважування

2458
Фото: mtu.gov.ua

На Софійській площі відбулась презентація нових пересувних габаритно-вагових комплексів. У заході взяв участь Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон та Міністр інфраструктури України Володимир Омелян

Перші 26 нових комплексів закуплені за кошти Європейської Комісії, які було надано Міністерству інфраструктури України в рамках виконання Угоди про фінансування програми «Підтримка впровадження транспортної стратегії України». Загалом в рамках програми закуплено 78 машин, ще 52 мають надійти до кінця поточного року.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр Міністерства Інфрастуктури України

Було проведено багато роботи і багато зусиль докладено, але ми це зробили! Сьогодні перші 26 машин після завершення тестування та навчання співробітників будуть готові вирушити на захист українських автошляхів. До кінця року має бути загалом 78 таких одиниць. Це не просто автомобілі, які будуть зважувати габаритний транспорт,  – це повністю мобільні лабораторії з усіх видів контролю легкового, вантажного та річкового транспорту, – наголосив Міністр інфраструктури України.

В планах Міністерства інфраструктури – введення в дію вже з наступного року повністю автоматизованих станцій габаритно-вагового контролю. Уряд посилюватиме контроль на українських автошляхах з метою не допущення перевищування допустимої ваги у 40 тонн. Планується, що після ухвалення нового законодавства про габаритно-ваговий контроль штрафи за перевантаження будуть збільшені в рази.

«Наша ключова мета – щоб на всіх дорогах міждержавного і державного значення діяли автоматичні габаритно-вагові комплекси, в яких датчики вмонтовані в дорогу і система в автоматичному режимі зчитує всі дані автомобіля: його вагу, номерні знаки і передає на пульти оператора. Тоді виключається людський і корупційний фактор», – додав Володимир Омелян.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.