“Укрзалізниця” введе додаткові поїзди в країни Європейського Союзу

1841

Вже найближчим часом “Укрзалізниця” планує ввести кілька додаткових поїздів

Зокрема, планується подовження маршруту курсування поїзда №747 / 748 Дарниця, Київ – Львів до Перемишля ПАТ “Укрзалізниця” планує ввести додаткові поїзди по Україні і в країни Євросоюзу. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава підприємства Войцех Балчун. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на РБК-Україна

“Сьогодні хочу поділитися деякими нашими ініціативами щодо швидкісного руху в Україні. Євроассоціація, безвіз – зараз активно розглядаємо ряд варіантів продовження курсування інших поїздів львівського напрямку в соседнік держави Європейського Союзу”, – повідомив він. Як повідомив глава “Укрзалізниці”, зараз курсує поїзд до Польщі – № 705/706 Київ – Перемишль.

Разом з тим, “Укрзалізниця” зараз опрацьовує питання продовження маршруту курсування поїзда №747 / 748 Дарниця, Київ – Львів до Перемишля, що дозволить пов’язати швидкісним рухом Вінницьку, Хмельницьку та Тернопільську області з Польщею. “Думаємо і над популярними внутрішніми маршрутами.

У перспективі, з огляду на наявний рухомий склад, і за рахунок придбання додаткових міжрегіональних двосистемних електропоїздів філією “УЗШК”, плануємо поєднати швидкісним залізничним сполученням обласної промисловий центр Дніпро з чорноморським узбережжям, містом Одесою. Це особливо актуально для перевезення пасажирів в період літніх відпусток “, – написав він. Також, за словами Балчуна, в планах з’єднати Львів з Одесою за рахунок подовження існуючого маршруту Київ – Львів до Одеси і Київ – Одеса до Львова.

- РЕКЛАМА -
  • Також проводиться робота по продовженню маршруту поїзда Київ – Запоріжжя до Новоолексіївка. “Плануємо також розширити мережу швидкісного руху за напрямками Київ – Івано-Франківськ (за умови електрифікації на ділянці Львів – Ходорів – Івано-Франківськ) та Київ – Миколаїв – Херсон (за умови електрифікації ділянки Долинська – Миколаїв – Херсон)”, – йдеться в повідомленні.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.