“Укрзалізниця” відремонтує 25 пасажирських платформ та здійснить реконструкцію 4 вокзалів

2128

Зокрема, будуть реконструйовані вокзальні комплекси на станціях Бугаз, Одеса-Східна в Одеській області і перони на станціях Мардарівка, Затишшя, Єреміївка, Перехрестове, Веселий Кут, Одеса-Застава-2 (регіональної філії “Одеська залізниця”).

У 2017 році ПАТ “Укрзалізниця” відремонтує 25 пасажирських платформ та здійснить реконструкцію 4 вокзалів. Про це повідомили в прес-службі підприємства. Передає ЮК.

На ці цілі планують витратити майже 129 млн грн. Залізничники планують повністю оновити 25 пасажирських платформ та 4 пасажирських вокзалу на суму 66,7 млн. Грн. Крім того, на поточний і капітальний ремонт пасажирського комплексу буде направлено 62 млн грн. При виконанні робіт будуть враховуватися потреби людей з інвалідністю.

 • Зокрема, будуть реконструйовані вокзальні комплекси на станціях Сянки і Хуст у Львівській області та станціях Бугаз, Одеса-Східна в Одеській області. Тут залізничники планують здійснити реконструкцію покрівлі, фасадів та інтер’єрів, поліпшення систем голосового і візуального інформування, створення безбар’єрного середовища для людей з особливими потребами, вжити додаткових заходів щодо забезпечення безпеки і комфорту пасажирів.

  Реконструкцію перонів і пасажирських платформ планується виконати на станціях Кремінна, Насвітевіч (регіональної філії «Донецька залізниця») на станціях Мардарівка, Затишшя, Єреміївка, Перехрестове, Веселий Кут, Одеса-Застава-2 (регіональної філії “Одеська залізниця”) на станції Гребінка та зупиночних пунктах Коротич, Вербівка (регіональної філії “Південна залізниця”) на станціях Браїлів, Тюшки, Олександрівка, Княжичі, Святошин, Новобіличі, Макійчуковое (регіональної філії “Південно-Західна залізниця”) на станціях Підстепна, Запорізька Січ і ст .168км (регіональної філії “Придніпровська залізниця”).

  Також для утримання в належному технічному стані вокзалів і пасажирських платформ в 2017 році планується провести капітальний і поточний ремонти пасажирських платформ та станційних приміщень.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.