Україна виявилася співвласником одного з великих портів Азії

2130

Україна володіє 37% порту Лотос, розташованого недалеко від Хошиміну у В’єтнамі. Порт є одним з активів розграбованого Чорноморського морського пароплавства, і наша країна має намір вимагати дивіденди, належні за законом.

Тільки деякі посвячені знають, що в Україні на один порт більше. Наша держава є власником 37% порту Лотос, у м Хошимін у В’єтнамі, – повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян на своїй сторінці в Facebook..

За словами Омеляна, порт входить до числа найбільших у В’єтнамі. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

27 лютого делегація Міністерства інфраструктури України на чолі з арбітражним керуючим ЧМП Євгеном Лахненко, виїхала до В’єтнаму з метою проведення аудиту спільного українсько-в’єтнамського підприємства “Лотос”, яке з 2011 року не виплачувало дивіденди українській стороні у зв’язку з протиправною діяльністю представника ЧМП у В’єтнамі .

До складу делегації також увійшли представники СБУ, які передали виклик на допит в НАБУ вищезазначеного особі. Основне завдання нашої делегації – повний аудит спільного українсько-в’єтнамського підприємства “Лотос” і виплата дивідендів українській стороні, тому що збитки від недоотримання прибутку вже оцінюються в сотні тисяч доларів США. Зараз це питання знаходиться під особистим контролем у мого заступника Юрія Лавренюка, – поінформував Володимир Омелян.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.