Україна та Білорусь провели переговори щодо розвитку перевезень річковим транспортом

1615

5 травня, відбулись переговори між Міністерством інфраструктури України і Міністерством транспорту і комунікацій Республіки Білорусь щодо розвитку перевезень річковим транспортом. 

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Міністерства інфраструктури України.

Білоруську делегацію очолив заступник Міністра Олександр Шишко, українську делегацію очолив заступник Міністра з питань єв
ропейської інтеграції Віктор Довгань.

 • Україна повністю підтримує ідею реалізації проекту з розвитку портової інфраструктури в населеному пункті Нижні Жари (Республіка Білорусь) з метою завантаження великовантажними суднами.Даний порт в перспективі може стати великим транзитним хабом, що з’єднає Європу та Азію.

  На сьогодні актуальним питанням співпраці є досягнення алгоритму дій щодо розвитку судноплавства на річці Дніпро на ділянці н.п. Нижні Жари – Київ з метою проходження великовантажних суден, а саме проведення днопоглиблювальних робіт на даній ділянці.

  З цією метою, першочерговим кроком стане опрацювання сторонами спільно з причетними відомствами країн екологічної оцінки впливу на навколишнє середовище виконання днопоглиблювальних робіт на ділянцін.п.Нижні Жари  – Київ.

  Наступним кроком, у разі отримання позитивного екологічного роз’яснення, на думку Віктора Довганя має стати визначення джерел фінансування реалізації робіт з днопоглиблення, зокрема, і за рахунок коштів Білоруської сторони.

  Також в ході зустрічі сторони обговорили перспективи зрозвитку водного шляху Е-40.  


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.