Україна та Білорусь провели переговори щодо розвитку перевезень річковим транспортом

1564

5 травня, відбулись переговори між Міністерством інфраструктури України і Міністерством транспорту і комунікацій Республіки Білорусь щодо розвитку перевезень річковим транспортом. 

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Міністерства інфраструктури України.

Білоруську делегацію очолив заступник Міністра Олександр Шишко, українську делегацію очолив заступник Міністра з питань єв
ропейської інтеграції Віктор Довгань.

- РЕКЛАМА -
 • Україна повністю підтримує ідею реалізації проекту з розвитку портової інфраструктури в населеному пункті Нижні Жари (Республіка Білорусь) з метою завантаження великовантажними суднами.Даний порт в перспективі може стати великим транзитним хабом, що з’єднає Європу та Азію.

  На сьогодні актуальним питанням співпраці є досягнення алгоритму дій щодо розвитку судноплавства на річці Дніпро на ділянці н.п. Нижні Жари – Київ з метою проходження великовантажних суден, а саме проведення днопоглиблювальних робіт на даній ділянці.

  З цією метою, першочерговим кроком стане опрацювання сторонами спільно з причетними відомствами країн екологічної оцінки впливу на навколишнє середовище виконання днопоглиблювальних робіт на ділянцін.п.Нижні Жари  – Київ.

  Наступним кроком, у разі отримання позитивного екологічного роз’яснення, на думку Віктора Довганя має стати визначення джерел фінансування реалізації робіт з днопоглиблення, зокрема, і за рахунок коштів Білоруської сторони.

  Також в ході зустрічі сторони обговорили перспективи зрозвитку водного шляху Е-40.  


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here