Україна приєдналася до Европейської мережі транспортних шляхів

2118

Україна приєдналася до Європейської транспортної мережі TEN-T. Відповідний договір підписали Міністр закордонних справ Павло Клімкін та високий представник Європейського Союзу Федеріка Могеріні

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на “КорреспонденТ” 

Одним з важливих практичних результатів Брюссельського саміту Східного партнерства стало підписання міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним і високим представником ЄС Федерікою Могеріні “Взаєморозуміння високого рівня” між Україною і ЄС про поширення індикативних карт Європейської транспортної мережі TEN-T на Україну, – повідомляє прес-служба МЗС.

Це рішення сприятиме підвищенню конкурентоспроможності українських транспортних коридорів, удосконалення логістики, а також спрощенню формальностей в сфері транспорту між Україною та ЄС.

Підписав Взаєморозуміння високого рівня про поширення карт Транс’європейської транспортної мережі (TEN-T) на Україну. Важливий крок для подальшої інтеграції транспортних мереж України і ЄС – тепер будемо в європейській мережі, – пізніше прокоментував цей крок Клімкін.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.